
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEA
16 16 persoane au văzut această campanie
Bună ziua.
Școala Gimnazială nr.16 din Oradea , în săptămâna 18 mai-22 mai se va organiza pentru activitatea de igienizare a spațiilor verzi, parcuri, spații publice, străzi, etc, din jurul școlii.