
Să trăim într-un mediu curat!
11 11 persoane au văzut această campanie
Pe data de 18 mai, în localitățile Chișlaz și Chiraleu, va avea loc activitatea de ecologizare din cadrul concursului «Bihor Curat». La eveniment vor lua parte elevii și profesorii de la Școala Gimnazială Nr. 1 Chișlaz, precum și cei de la Școala Primară Nr. 1 Chiraleu.