Să trăim într-un mediu curat!

Să trăim într-un mediu curat!

11 11 persoane au văzut această campanie

Pe data de 18 mai, în localitățile Chișlaz și Chiraleu, va avea loc activitatea de ecologizare din cadrul concursului «Bihor Curat». La eveniment vor lua parte elevii și profesorii de la Școala Gimnazială Nr. 1 Chișlaz, precum și cei de la Școala Primară Nr. 1 Chiraleu.

Pentru a vă înscrie la acest eveniment, vă rugăm să vizitați următorul URL:

 

Data și ora

18-05-2026 02:00 până la
18-05-2026 03:30
 

Locație

Distribuie