
Împreună pentru un Bihor curat!
14 14 persoane au văzut această campanie
Elevii Școlii Gimnaziale Nr. 1 Sârbi vor participa miercuri, 20 mai, la o activitate de ecologizare în cadrul concursului “Bihor Curat”.