Împreună pentru un Bihor Curat

Împreună pentru un Bihor Curat

16 16 persoane au văzut această campanie

Elevii Școlii din Sîmbăta vor participa la o activitate de igienizare desfășurată în cadrul campaniei „Luna Curățeniei – Bihor Curat”. Aceștia vor contribui la curățarea și înfrumusețarea zonelor din jurul școlii, precum și a spațiilor publice din satul învecinat, Rogoz, promovând spiritul civic, responsabilitatea față de mediu și importanța păstrării unui mediu curat pentru întreaga comunitate.

Pentru a vă înscrie la acest eveniment, vă rugăm să vizitați următorul URL:

 

Data și ora

21-05-2026 09:00 până la
21-05-2026 10:30
 

Locație

Distribuie