
Împreună pentru un Bihor Curat
16 16 persoane au văzut această campanie
Elevii Școlii din Sîmbăta vor participa la o activitate de igienizare desfășurată în cadrul campaniei „Luna Curățeniei – Bihor Curat”. Aceștia vor contribui la curățarea și înfrumusețarea zonelor din jurul școlii, precum și a spațiilor publice din satul învecinat, Rogoz, promovând spiritul civic, responsabilitatea față de mediu și importanța păstrării unui mediu curat pentru întreaga comunitate.