
ECOCANTEMIR ÎN ACȚIUNE
16 16 persoane au văzut această campanie
Elevii și profesorii de la Școala Gimnazială „Dimitrie Cantemir” participă la etapa de igienizare din cadrul Concursului „Bihor Curat”, printr-o acțiune de ecologizare desfășurată pe malul Crișului, în zona Silvaș.
Împreună facem un pas important pentru un oraș mai curat și un viitor mai sănătos!