ECOCANTEMIR ÎN ACȚIUNE

ECOCANTEMIR ÎN ACȚIUNE

16 16 persoane au văzut această campanie

Elevii și profesorii de la Școala Gimnazială „Dimitrie Cantemir” participă la etapa de igienizare din cadrul Concursului „Bihor Curat”, printr-o acțiune de ecologizare desfășurată pe malul Crișului, în zona Silvaș.

Împreună facem un pas important pentru un oraș mai curat și un viitor mai sănătos!

Pentru a vă înscrie la acest eveniment, vă rugăm să vizitați următorul URL:

 

Data și ora

20-05-2026 11:30 până la
20-05-2026 13:00

Distribuie