
Eco-livada
15 15 persoane au văzut această campanie
Elevii Eco – Clubului Şcolii Gimnaziale „Avram Iancu” din Oradea, vor participa miercuri, 13.05.2026, la o acţiune de ecologizare a livezii şi grădinii şcolii. Activitatea are drept scop dobândirea unor atitudini ecologice corecte, precum şi exersarea şi promovarea exemplelor de bună-practică referitoare la acţiunile de ecologizare şi de voluntariat.