Eco-livada

Eco-livada

15 15 persoane au văzut această campanie

Elevii Eco – Clubului Şcolii Gimnaziale „Avram Iancu” din Oradea, vor participa miercuri, 13.05.2026, la o acţiune de ecologizare a livezii şi grădinii şcolii. Activitatea are drept scop dobândirea unor atitudini ecologice corecte, precum şi exersarea şi promovarea exemplelor de bună-practică referitoare la acţiunile de ecologizare şi de voluntariat.

Pentru a vă înscrie la acest eveniment, vă rugăm să vizitați următorul URL:

 

Data și ora

13-05-2026 12:00 până la
13-05-2026 13:00

Distribuie