
,,Curățăm Aleșdul ”
13 13 persoane au văzut această campanie
Elevii Liceului Teoretic ,, C-tin Șerban”, care sunt înscriși în Ecoclub Bihor, participă la ediția a VI-a a concursului „Bihor Curat” din cadrul campaniei „Luna curățeniei în județul Bihor” desfășurând o acțiune de ecologizare. Timp de o oră și jumătate voluntarii au colectat deșeuri de pe alei și spații verzi. Acțiunea a urmărit să le dezvolte elevilor spiritul civic și grija față de mediu.