
Campanie de ecologizare și responsabilizare ecologică
16 16 persoane au văzut această campanie
Campania urmărește implicarea elevilor în activități de ecologizare și protejare a mediului, dezvoltând spiritul civic, responsabilitatea și respectul față de natură. Activitatea se desfășoară cu participarea elevilor și cadrelor didactice din ciclul primar și gimnazial.
Pentru a vă înscrie la acest eveniment, vă rugăm să vizitați următorul URL: →
Data și ora
19-05-2026 11:00
până la
19-05-2026 16:00
19-05-2026 16:00