,,Bihorul Curat”

,,Bihorul Curat”

14 14 persoane au văzut această campanie

Elevii Eco-j Clubul Școlii Gimnaziale ,,Oltea Doamna” din Oradea, vor participa joi, 21.05.2026, la o  activitate de  protejare și studiere a speciilor de plante și insecte din perimetrul școlii, evaluarea stării de curățenie a zonelor degradate, ecologizarea spațiului verde prin colectarea de deșeuri în spațiile ascunse.

Activitatea are ca scop dezvoltarea spiritului de responsabilitate față de mediul înconjurător.

Pentru a vă înscrie la acest eveniment, vă rugăm să vizitați următorul URL:

 

Data și ora

19-05-2026 11:00 până la
21-05-2026 10:00

Distribuie