
BIHOR CURAT 2026
24 24 persoane au văzut această campanie
Elevii clasei a III a B, Școala Gimnazială ,,Oltea Doamna”, Oradea, coordonați de dna prof. inv. primar Indig Daniela, a inițiat campania de înfrumusețare a spațiului verde din curtea școlii.